Twitter’dan Premium Üyelik Sinyalleri

2009 yılında Twitter’ın kurucularından olan Biz Stone paralı üyelik düşündüklerini açıklamıştı. Hatta bu proje için ürün yöneticisi de işe alınmıştı fakat proje hayata geçirilmemişti. 2011 yılında da Biz Stone görevinden ayrılmıştı.

Şimdi bu konu tekrar gündeme geldi. Uluslararası mikro-blog sitesi Twitter şirketleri ve profesyonel kullanıcıları hedef alan premium üyelik seçeneğini tekrar gündeme getirdiğini belirten bir e-mail attı.

Uluslararası mikro-blog sitesi Twitter şirketleri ve profesyonel kullancıları hedef alacak premium üyelik seçeneğini değerlendirdiğini belirten e-mail attı.

Özel olarak seçilen işletmelerden ve internet profesyonellerinden oluşan bu gruba gönderilen mailde , premium özellik seçeneğini tartışmak istediğini belirtti. Yine bir özel grubun kullanımına sunulacak olan premium seçeneğinin Tweetdeck’in geliştirilmiş bir versiyonun olacağı söylendi.

Profesyonel kullanımı kolaylaştıracağı düşünülen bu ücretli sistemin ne zaman ve ne şekilde kullanıma hazır hale geleceği hakkında henüz bir bilgi yok.

Fakat yapılan açıklamada, kullanıcı anketleri yaptıklarını dile getiren yetkililer ”Planladığımız premium seçenek kullanıcılara daha rahat bir izleme, post paylaşma ve trend kullanımı sağlayacak” ifadelerini de kullandılar.

 

Önceki Yazı

İsmail Dümbüllü Ödülü Bu yıl Melek Baykal'ın

Sonraki Yazı

Elektronik Cihaz Yasağının Sebebi Belli Oldu

Yorum Yok

Yorum Yazın